پزشکی دوشنبه روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

پزشکی: دوشنبه روزنامه مطبوعات تیتر امروز روزنامه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ورود وزیر ورزش به موقع بود ، دیدار مهندسان قطری از امکانات کیش

دبیر شورای ورزش جزیره کیش از حضور مهندسان قطری در این منطقه و بررسی شرایط جهت میزبانی جام جهانی به وسیله آنها خبر داد و گفت: این میزبانی به کار دیپلماسی نیاز دا

ورود وزیر ورزش به موقع بود ، دیدار مهندسان قطری از امکانات کیش

دیدار مهندسان قطری از امکانات کیش/ ورود وزیر ورزش به موقع بود

عبارات مهم : جزیره

دبیر شورای ورزش جزیره کیش از حضور مهندسان قطری در این منطقه و بررسی شرایط جهت میزبانی جام جهانی به وسیله آنها خبر داد و گفت: این میزبانی به کار دیپلماسی نیاز دارد.

به گزارش مهر، هفته گذشته مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در جریان اجلاس کشورهای عضو شرکت همکاری اسلامی (باکو) و در دیدار با «صالح الغانم بن علی» همتای قطری خود با یادآوری برگزاری جام جهانی فوتبال در سال ۲۰۲۲ میلادی در این کشور و ضمن اشاره به ظرفیت های جزیره کیش تاکید کرد که قطر در جریان برگزاری جام جهانی می تواند از این امکانات جزیره جهت برگزاری اردوهای ورزشی کشورهای متفاوت استفاده کند.

ورود وزیر ورزش به این مسئله یعنی کمک گرفتن از امکانات جزیره کیش جهت جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و برگزاری کمپ آماده سازی بعضی از کشورها در جزیره در حالی انجام شده است که به اعتقاد بهرام افشارزاده، انجام آن مورد نیاز و به موقع بود. وی همچنین به حضور مهندسین قطری در کیش جهت دیدار از امکانات زیرساختی جزیره اشاره کرد و تاکید کرد که کار دیپلماسی در این زمینه باعث تسریع روند مذاکرات و نتیجه گرفتن از آنها می شود.

ورود وزیر ورزش به موقع بود ، دیدار مهندسان قطری از امکانات کیش

دبیر شورای ورزش منطقه آزاد کیش در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه برگزاری هر مناسبت به کار دیپلماسی نیاز دارد، تصریح کرد: قطعا پرسشها سیاسی و ورود به موقع مسئولان به بحث چنین رویدادی باعث نتیجه گیری بهتر و سریعتر می شود. نیاز بود که وزیر ورزش به عنوان متولی ورزش کشور عزیزمان ایران به بحث میزبانی کیش جهت جام جهانی فوتبال ورود کند که خوشبختانه این کار انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: از طرفی مورد نیاز بود خودِ مسئولان فدراسیون فوتبال هم ورود جدی تر به این قضیه داشته باشند که این کار هم پیش از این با مکاتبه ای که به وسیله دبیرکل فدراسیون با مسئولان فوتبال قطر صورت گرفت، انجام شد. با این اوصاف و به خصوص با ورود وزیر شرایط جهت ارائه خدمات در جزیره کیش در جریان مسابقه های جام جهنی ۲۰۲۲ خیلی مهیاتر از قبل شده است هست.

دبیر شورای ورزش جزیره کیش از حضور مهندسان قطری در این منطقه و بررسی شرایط جهت میزبانی جام جهانی به وسیله آنها خبر داد و گفت: این میزبانی به کار دیپلماسی نیاز دا

افشارزاده همچنین به حضور مهندسین قطری در جزیره کیش اشاره کرد و گفت: این حضور هفته گذشته جهت دیدار از زیرساخت ها و امکانات جزیره انجام شد. مهندسین قطری در این بازدید، شرایط هتل ها را مورد ارزیابی قرار دادند و بازدیدی هم از سایر امکانات جزیره داشتند.

دبیر شورای ورزش منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه این جزیره به لحاظ امکانات هتلینگ هیچ کم و کسری ندارد، خاطرنشان کرد: این مسئله در کنار نبود ترافیک در سطح جزیره، معیارهای تعیین کننده ای هستند. البته به لحاظ زیرساخت های ورزشی هم جزیره از امکانات خوبی برخوردار است ولی طبیعی است که جهت کمک کردن به برگزاری جام جهانی باید این امکانات ارتقای قابل توجهی داشت باشند. در این زمینه ساخت چند زمین فوتبال با امکانات جانبی کامل در دست اقدام است.بررسی های اولیه در این زمینه انجام شده است هست.

وی با اشاره به پیگیری های شخصی مدیریت منطقه آزاد کیش (انصاری) تاکید کرد: با اینکه مذاکرات هنوز به نتیجه خاصی نرسیده ولی مقدمات خیلی از کارها جهت تکمیل زیرساخت های جزیره کیش انجام شده است هست. فکر می کنم خیلی از این برنامه تا ۶ ماه آینده به نتیجه برسد.

ورود وزیر ورزش به موقع بود ، دیدار مهندسان قطری از امکانات کیش

افشارزاده که پیش از این از حضور نماینده فیفا و مسئولان فوتبال قطر به جزیره کیش خبر داده بود، گفت: هنوز وقت نشست مشخص نشده ولی قطعا انجام می شود. پیگیر هستیم تا هرچه سریعتر این اتفاق بیفتد تا بر اساس آن بتوانیم دیگر کارها مورد نیاز را انجام دهیم. احتمالا تا یکی دو ماه آینده این نشست ها انجام خواهد شد.

به گفته دبیر شورای ورزش منطقه آزاد کیش جهت برگزاری این نشست حتما از وزیر ورزش نیز دعوت خواهد شد تا عنوان در حضور شخصِ وی پیگیری شود چراکه کار دیپلماسی و سیاسی قطعا در این زمینه موثر خواهد بود.

دبیر شورای ورزش جزیره کیش از حضور مهندسان قطری در این منطقه و بررسی شرایط جهت میزبانی جام جهانی به وسیله آنها خبر داد و گفت: این میزبانی به کار دیپلماسی نیاز دا

وی در پاسخ به این پرسش که «در این نشست دقیقا در مورد چه موضوعی بحث خواهد شد و اینکه خواست دقیق مسئولان فوتبال قطر از کشور عزیزمان ایران جهت این همکاری چیست؟»، گفت: قاعدتا مهیا بودن شرایط استاندارد و مورد تائید فیفا جهت برگزاری کمپ تمرینی و در صورت فراهم بودن شرایط، برگزاری بعضی دیدارها مورد نظر است ولی اینکه قطری ها علاوه بر این پرسشها کلی، چه خواست دیگری از ما دارند را نمی دانم. باید نشست برگزار شود تا این ابهامات مشخص شود.

بهرام افشارزاده تاکید کرد: محقق شدن این همکاری به مطرح شدن ورزش کشور عزیزمان ایران و امکانات جزیره کیش کمک زیادی خواهد داشت و تاثیر این مسئله را بعدها خواهیم دید؛ زمانیکه دیگر کشورها جهت برگزاری کمپ تمرینی خود به جزیره کیش درخواست دهند ولی قاعدتا ما هم جهت این همکاری درخواست هایی داریم. همه اینها در نشست موردنظر مشخص و مطرح می شوند.

ورود وزیر ورزش به موقع بود ، دیدار مهندسان قطری از امکانات کیش

واژه های کلیدی: جزیره | فوتبال | امکانات | برگزاری | مسئولان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs